fbpx

לינקדאין משיקה 3 משחקים – איך זה ישפיע על השיווק הדיגיטלי?

שתף

לינקדאין משיקה 3 משחקים בפלטפורמה שלה

לינקדאין הכריזה על השקת שלושה משחקי חידות לוגיות חדשים שמטרתם להגדיל את משך הזמן שמשתמשים מבלים בפלטפורמת הרשתות החברתיות המקצועית שלה. בדומה למשחק הוויראלי Wordle, כל אחד מהמשחקים החדשים – Crossclimb, Pinpoint ו-Queen – ניתן לשחק פעם אחת ביום. נוכל להזמין את החברים הקרובים בלינקדאין לשחק איתנו, וההישגים שלנו במשחק יוצגו עבורם אם נבחר בכך. לינקדאין משיקה משחקים בפלטפרומה שלה

משחקים כאסטרטגיית שיווק חדשנית

לינקדאין רואה במשחקים החדשים דרך קלילה וחדשנית ליצור אינטראקציה בין החברים המקצועיים שלנו בפלטפורמה. “לעתים קשה לשמור על קשר עם הרשת המקצועית שלנו, והמשחקים מספקים הזדמנות טבעית לחבר מחדש,” אמר דן רות, סגן נשיא ועורך ראשי בלינקדאין.  

ממישחוק לחשיפה לקהלים חדשים

כלי תקשורת רבים משיקים משחקי חידות וידע שמושכים מיליוני משתתפים לתוכן שלהם. המשחקים הופכים את המשתתפים לחלק מקהילת קוראים רחבה יותר, ומגייסים מנויים וצופים חדשים לתכנים נוספים שהם מפיקים. בדרך דומה, לינקדאין עם יותר ממיליארד משתמשים משיקה כעת משחקים חדשים במטרה לעודד התעניינות רחבה יותר בפלטפורמה. הם מנצלים מהלך דומה לכלי תקשורת אחרים, שמפתחים תוכן חדשותי כדי להגדיל את קהל הצרכנים שלהם. כמו עיתונים, לינקדאין משווקת מודלים עסקיים של פרסום ולקוחות מנויים, ומעוניינת שהמשתמשים יבלו זמן רב יותר בפלטפורמה שלה. לכן, לינקדאין משיקה משחקים חדשים. משחקים ממתיקים את ההצעה ומציעים ערך מוסף למשתמשים, במטרה להגביר את ההתעניינות ולחזק את קהל הפרסום והמנויים. זהו עידן חדש בו חברות יכולות לנצל את התשוקה העזה למשחקי חשיבה, פאזל וכדומה, כדי לקדם את המותג שלהם באופן יצירתי ומקורי. בנוסף, משחקים הוכיחו שהם כלי סודי יעיל להגברת ההתעניינות, במיוחד בזמן שחברות העיתונות הגדולות מחפשות להבין מה יהיה עתיד העסקים שלהן, וטיקטוק ואינסטגרם נראים כאילו הם תופסים את השוק של המשתמשים הצעירים.  

חווית מישחוק עסקית וחיזוק המותג

לינקדאין, שמוכרת כרשת חברתית עבור קריירה והזדמנויות תעסוקה, מנסה למצוא דרכים חדשות ומקוריות לספק חוויה מעניינת ומותאמת לערכי המותג המקצועי שלה. המשחקים החדשים של לינקדאין כוללים יסודות לוגיים וחשיבתיים, המשקפים את הצד האינטלקטואלי של הפלטפורמה. הם גם מזמינים אינטראקציה חברתית מסוגים חדשים, תוך חיזוק הקשרים המקצועיים. חברות צריכות לשקול לפתח משחקים המשקפים את ערכי המותג ומציגים אותם באור חדשני. זה מספק דרך ייחודית ומעניינת להציג את החברה ולהדגיש את היתרונות שלה.  

צעדים ליצירת אסטרטגיית משחוק מוצלחת

חושבים לפתח משחקי מעורבות לעסק שלכם? חשוב לפעול לפי הצעדים הבאים: 1. הבנת הקהל היעד: בצעו מחקר שוק לזהות את העדפות ורצונות המשתמשים הפוטנציאליים שלכם. 2. שילוב ערכי המותג: תכננו משחק שמשקף באופן טבעי את ערכי המותג והתדמית של העסק שלכם. 3. פיתוח ועיצוב: שתפו פעולה עם מפתחי משחקים מנוסים עם ניסיון להבטיח חוויית משחק איכותית (עבדתי בעבר עם מפתחי משחקים מוזמנים לדבר איתי ואצור חיבור). 4. בדיקות והתאמות: ערכו בדיקות משתמש עם חברים ומשפחה ותקנו ליקויים לפני השקה רשמית. 5. קמפיין שיווק ממוקד: תכננו השקה בלינקדאין, אורגנית וממומנת ביחד כדי למשוך את קהל היעד המתאים. לבניית תוכנית אסטרטגיה שיווקית מוזמנים ליצור איתי קשר למטה. אל תחמיצו את הטרנד החם של שילוב משחקים בפלטפורמות השיווק שלכם – השקיעו כעת והגדילו את החשיפה למותג ואת המעורבות בקרב הלקוחות! רוצים להתחיל לשחק בפלטפורמה של לינקדאין? לחצו כאן!

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לניוזלטר השבועי שלי לעדכונים על עולמות השיווק וה-AI שלא תרצו לפספס

בכיף:) איך נוח לכם?

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון : 054-7718251, או בווטסאפ, או שתשאירו פרטים ואחזור אליכם

אל תפספסו את כל העדכונים על כלי שיווק AI והצטרפו לקבוצת הוואטסאפ השקטה שלי

אשלח לכם עידכונים והכרזות על כלי שיווק AI שיעזרו לעסק שלכם לצמוח ולעבוד מהר יותר, טוב יותר וזול יותר!